תותח קצף

באנה איזה תותח!

תותח הקצף הידוע הפך במהלך שנות ה90' למתקן שמשדרג כל מסיבה. בימים ההם הוא היה נפוץ בעיקר במסיבות בריכה של תיכוניסטים וסטודנטים, אבל בשנים האחרונות ובעיקר בקיץ, מסיבות בריכה הפכו לדבר נפוץ מאוד בארץ גם בקרב ילדים, ואליהם הצטרף גם תותח הקצף.

תותח הקצף, כשמו כן הוא – מתקן מסיבות מיוחד שיורה קצף. מפציץ, בכמויות. לתותח יש טווח שיגור קצף של 20 מטר, והוא נע על ציר כך שמובטח שכל מי שבטווח פגיעה יתמלא בערימות של קצף. הקצף נערם בצידי המתחם ומגיע עד לגובה של שני מטרים. הוא אינו מתמוסס במהירות ונשאר במתחם המסיבה לאורך שעות.

קצף ממלא אלמנט נוסטלגי ומזכיר לנו זיכרונות ילדות  – זוכרים את האמבטיות הארוכות שעשינו עם קצף עד לסנטר? תותח הקצף שלנו ימלא את הרוקדים במסיבת הבריכה עד מעל לראש. אין מראה מצחיק ומהנה יותר מאשר לראות את כל האורחים מלאים בקצף לבן, שרים, רוקדים ומתיזים קצף כמו ילדים באמבטיה חמה.

הפעלת התותח פשוטה למדי, ודורשת חיבור לצינור השקיה סטנדרטי יחד עם שייק החומרים המקציפים המיוחד שמגיע עם התותח. ואם הקונוטציה לאמבטיות הלחיצה אתכם – אל חשש, אף אחד מהחומרים שיוצרים את הקצף הוא לא סבון ואין חשש לשריפה בעיניים. בנוסף, כדי לאפשר היווצרות של רחבת ריקודים מוקצפת, הקצף לא גורם להחלקה ובטוח לרקוד בסביבתו. התותחים ה"כבדים" יידרשו התקנה והפעלה של מתקין מטעמינו, בעוד התותחים הקטנים עובדים באופן אוטומטי וכל אחד יכול לתפעל אותם. את גודל התותח בוחרים לפי גודל המתחם בו צפויה להתקיים המסיבה.

בין אם מדובר במסיבת בריכה בקיץ חם או בבריכה מקורה בחורף – תותח הקצף שלנו יעשה את העבודה. מומלץ לוודא לפני הרכישה שבעלי המקום שבו ייערך האירוע מודעים להגעתו של התותח ומתירים שימוש בו במתחם שלהם.

אז למה להסתפק במסיבת בריכה סטנדרטית ומשעממת אם אפשר להביא את התותח? תעשו טובה לאורחים שלכם ותשדרגו להם את רחבת הריקודים לרחבה מוקצפת עם אחד מתותחי הקצף שלנו, ותוודאו שידברו על מסיבת הבריכה שלכם עד למסיבה בשנה הבאה!

תותח קצף

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר 077-996-9276